تختهای سری Scala در بخشهای مراقبت های ویژه استفاده می شود. سیستم این تخت ها در راستای تامین نیازهای پرستاران، بیماران کاربری آسان و ایجاد احساس امنیت و راحتی بیماران به هنگام تغییر پوزیشن و جابه جایی طراحی شده است. امروزه پرستاران با چالشهای زیادی نسبت به گذشته مواجه هستند به همین دلیل و در راستای پاسخگویی به نیاز های اساسی بیماران، شرکت سینا تخت های گروه Scala را به عرصه طراحی و تولید رسانده است.

تخت الکتریکی اسکالا

ویژگی های منحصر به فرد این تخت ها فراهم آوردن حق انتخاب بیشتر برای کاربران و پرستاران بر اساس نیازهای آنها است. تخت های گروه scala می توانند پاسخگوی نیاز کاربران در دوره های سخت درمانی بوده و شرایط سخت در بخشهای مراقبت های ویژه را مدیریت کنند. تخت های این گروه به طور مستقیم وموثر درتسهیل مراحل مراقبت پرستاری از بیماران بخشهای مراقبت ها ی ویژه، نقش بسزایی دارند. از ویژگی های مهم این تختها طراحی در جهت سهولت احراز پوزیشن های مورد نظر، جابه جایی آسان در تخت و همچنین کاهش ریسک آسیب یا افتادن از تخت تجهیز کنترل پنل های الکتریکی جهت احراز پوزیشن به وسیله پرستارو بیماراست. از دیگر ویژگی های این تخت امکان پوزیشن دهی مناسب به وسیله ی کنترل پنل های الکتریکی برای پرستار و بیمار به صورت جداگانه است.

بنر تخت الکتریکی
تخت الکتریکی
 • رویه تخت چهار تکه، با سه قسمت قابل تنظیم دارای کاور پلاستیکیTWO-PLY
 • قابلیت جریان یافتن هوا در زیر تشک
 • قابلیت تغییر زاویه backrest ، kneeraise، تغییر ارتفاع و ویژگی Trend ∕ Rev.Trend به وسیله نیروی الکتریکی
 • دارای قابلیت رادیوگرافی در قسمت Backrest
 • ساید بردهای چهار تکه پلاستیکی
 • دارای نمایشگر زاویه برای تنطیم زاویه
 • دارای سرتخت های پلاستیکی قابل تعویض
 • دارای قابلیت شستشوو ضد عفونی
 • دارای CPR مکانیکی در دو طرف تخت برای احرازپوزیشن مناسب جهت انجامCPR.
 • دارایCPRالکتریکی برای احراز سریع پوزیشن CPR
 • قابلیت تغییر زاویه پا به وسیله دنده اتوماتیک
 • دارای رنگ پودری الکترواستاتیک
 • دارای چهار چرخ قفل مرکزی و جهت
 • دارای چهار ضربه گیر پلاستیکی در چهار گوشه تخت
 • دارای Back up Battery جهت استفاده از زمان قطع برق یا هنگام حرکت دادن تخت
تخت مراقبت های ویژه قسمت پا

ترکیبی از

زیبایی و تکنولوژی روز دنیا

سرتخت اسکالا
تخت الکتریکی ICU/CCU

 بستر تشک 754*2000 میلیمتر
ابعاد کلی تخت: mm1100×2300
 تنظیم ارتفاع 530-800 میلیمتری(بدون تشک)
 زاویه پشتی قابل تنظیم 0-90 درجه
 ترند و ریورس ترند 15 درجه ای
 چرخ های 150 میلیمتری
 وزن کلی تخت : 155 kg
 حداکثر وزن بارکاری مناسب 170 کیلوگرم

̊ 0
زاویه
Kg 0
حداکثر تحمل وزن
الکتروموتورهای قدرتمند
با استاندارد IP66
تخت الکتریکی اسکالا
قطعات تخت برقی
امکان قفل پوزیشن و CPR الکتریکی از قابلیت های این محصولات می باشد که جهت راحتی بیمار و کنترل سریع بیمار توسط پرستار طراحی و تولید شده است.

چرخ های قفل مرکزی 150 میلیمتری استفاده شده در تخت های اسکالا امکان جابجایی راحتتر بیمار را به پرستار می دهد

هندست بیمار

قابلیت انتخاب هندست دستی یا کنترل پنل بر روی ساید

تخت مراقبت های ویژه بیمارستان (ICU,CCU) به دلیل اینکه برای مراقبت از بیمارانی بد حال مورد استفاده قرار میگیرند، از نظر کارایی، استحکام و عملکرد باید از استانداردهای بالایی برخوردار باشند به همین دلیل متخصصین و طراحان شرکت سینا حمدآریا در طراحی تخت های مراقبت ویژه با برند اسکالا تمامی تلاش خود را برای تامین امنیت، آرامش بیماران و همچنین سهولت در استفاده برای پرستاران به کار برده اند تا محصولی بی نقص و با عملکرد فوق العاده طراحی نمایند. شرکت سینا حمدآریا  به مشتریان خود امکان انتخاب دو نوع ساید تاشونده و پروانه ای را برای تخت های بخش مراقبت ویژه فراهم ساخته است، در صورت انتخاب ساید تاشونده تغییر پوزیشن ها و اتفاع تخت ها به کمک هندست دستی تعبیه شده بر روی تخت قابل احراز می باشند و اگر ساید انتخابی از نوع پروانه ای باشد میتوان از کنترل پنل های موجود بر روی سایدها استفاده نمود، همچنین در تمامی تخت ها می توان کنترل پنل پرستار قابل نصب برروی سرتخت را انتخاب نمود.

سیستم الکتریکی مورد استفاده در تخت های سری اسکالا وارداتی بوده و از مرغوب ترین برندهای خارجی انتخاب شده اند که هم قابل شستشو و ضدعفونی می باشند هم قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر پوزیشن تا حداکثر 250 کیلوگرم را به پرستاران می دهند. پایه تقویت شده و اتصالات مقاوم که از ورق ها و پروفیل های ضخیم آهنی پوشیده از رنگ الکترواستاتیکی تهیه شده اند در هنگام تغییر پوزیشن از هرگونه لرزش جلوگیری می نمایند تا به بیمار کمترین میزان شوک وارد نشود. شرکت سنیا در این نوع از تخت ها نیز از کفه های بادی دولایه نشکن و با قابلیت شستشو و ضدعفونی سریع و راحت از جنس پلی اتیلن استفاده کرده است و با تضمین مادام العمر آنها به مشتریان اطمینان کامل از کیفیت آنها را می دهد.

تمامی تخت های سری اسکالا قابلیت رادیوگرافی از بخش کمر به بالا را داشته و بیماران میتوانند بدون جابجایی، بر روی این تخت ها عکسبرداری شوند. چرخ های مورد استفاده در تخت مراقبت های ویژه بیمارستان از نوع قفل مرکزی با قطر 150 میلیمتری می باشند که علاوه بر راحتی و زیبایی از استحکام بالایی برخوردار هستند، پدال تعبیه شده در دو طرف تخت امکان انتخاب سه حالت آزاد ، قفل جهت و قفل مرکزی را برای پرستار یا همراه بیمار فراهم می سازد تا در جابجایی تخت از آنها استفاده نماید ، در حالت قفل جهت تخت فقط در خط مستقیم حرکت کرده و به طرفین منحرف نمی شود. دسته CPR  نصب شده روی تخت در مواقع ضروری این امکان را به پزشک یا پرستار می دهد که وضعیت تخت و بیمار به صورت آماده برای CPR در آید.