نمایش دادن همه 2 نتیجه

قفسه بیمارستانی استیل ساده یکی از تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد که برای رفع کمبود جا برای تجهیزات پزشکی به کار می رود. قفسه بیمارستانی استیل ساده در ابعاد مختلف تولید می شود، که ابعاد این قفسه بندی ها قابل تغییر می باشد. برای بهداشتی بودن و عمر مفید بیشتر شرکت ثمر حمدآریا از استیل 304 برای تولید این قفسه ها استفاده می کنند که قابل شستشو و ضد عفونی می باشند. این نوع قفسه های بیمارستانی ساده را می توان در سایزبندی و تعداد طبقه متفاوت بر اساس سفارش مشتری ساخته و عرضه شود.

خرید و قیمت قفسه بیمارستانی استیل

با خرید قفسه بیمارستانی استیل از شرکت ثمر حمدآریا دیگر نگران کمبود جا نداشته نباشید، چرا که با استفاده از قفسه بندی بیمارستانی به راحتی می توانید برای تجهیزات پزشکی خود را قفسه بندی کنید، جنس تمام تولیدات شرکت ثمر حمدآریا کاملا استیل بوده و دارای عمر مفید بیشتری می باشد. قیمت قفسه بیمارستانی استیل نسبت به جنس و طبقاتی که هر کارخانه بهش اضافه می کند و جنسی که در آن به کار می رود متفاوت است و به نوع استیل به کار رفته در قفسه ها هم روی قیمت تاثیر دارد، ولی امروز شرکت ثمر حمدآریا این نوید را به شما می دهد که با کمترین قیمت، بهترین جنس را خریداری کنید. چرا که تمامی محصولات هلدینگ حمدآریا صادراتی بوده و از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و در کشور های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

قفسه بیمارستانی استیل متخلخل یکی از تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد که برای رفع کمبود جا برای تجهیزات پزشکی به کار می رود. قفسه بیمارستانی استیل متخلخل در ابعاد مختلف تولید می شود، که ابعاد این قفسه بندی ها قابل تغییر می باشد. برای بهداشتی بودن و عمر مفید بیشتر شرکت ثمر حمدآریا از استیل 304 برای تولید این قفسه ها استفاده می کنند که قابل شستشو و ضد عفونی می باشند. این نوع قفسه های متخلخل را می توان بصورت سقف شیب دار یا سقف ساده در سایزبندی و تعداد طبقه متفاوت بر اساس سفارش مشتری ساخته و عرضه شود.

خرید و قیمت قفسه بیمارستانی استیل متخلخل

با خرید قفسه بیمارستانی استیل متخلخل از شرکت ثمر حمدآریا دیگر نگران کمبود جا نداشته نباشید، چرا که با استفاده از قفسه بندی بیمارستانی به راحتی می توانید برای تجهیزات پزشکی خود را قفسه بندی کنید، جنس تمام تولیدات شرکت ثمر حمدآریا کاملا استیل بوده و دارای عمر مفید بیشتری می باشد. قیمت قفسه بیمارستانی استیل متخلخل نسبت به جنس و طبقاتی که هر کارخانه بهش اضافه می کند و جنسی که در آن به کار می رود متفاوت است و به نوع استیل به کار رفته در قفسه ها هم روی قیمت تاثیر دارد، ولی امروز شرکت ثمر حمدآریا این نوید را به شما می دهد که با کمترین قیمت، بهترین جنس را خریداری کنید. چرا که تمامی محصولات هلدینگ حمدآریا صادراتی بوده و از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و در کشور های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.