به رسم هر سال تخفیف‌های شگفت انگیزی تا سقف 15% در آخرین جمعه سال میلادی در راه است. جمعه سیـــــاه حمدآریا فرصتی طلایی برای پر کردن سبد خرید شما از تجهیزات پزشکی (تخت های بیمارستانی، تجهیزات استیل، تجهیزات اتاق عمل) مورد نیاز جهت راه اندازی و توسعه بیمارستان است.

بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه یک اصطلاح عامیانه برای اشاره به آخرین جمعه ماه نوامبر در ایالات متحده است. در واقع طبق رسم و رسوم آمریکایی‌ها، اولین روز پس از شکرگزاری به عنوان روز خرید برای کریسمس و تحت عنوان بلک فرایدی شهرت جهانی یافته است.

در روز حراج جمعه سیاه تمامی فروشگاه‌ها در سراسر ایالت متحده آمریکا و بعضی کشورهای اروپایی، کالا‌های خود را با تخفیف بسیار بالایی به فروش می‌رسانند. این روز به بزرگترین حراج دنیا معروف شده است به طوریکه حتی در ایران هم فروشگاه‌های آنلاین اقدام به حراج کالاهای خود می‌کنند.
ما هم به رسم هر سال، در بلک فرایدی 1402 تصمیم داریم شما کاربران حمدآریا را با تخفیف‌های شگفت انگیز تا سقف 15٪ غافلگیر کنیم.

پیشنهاد ویژه بلک‌فرایدی از داغ‌ترین محصولات

شما می توانید با خرید سه عدد تخت اتاق عمل هدایای مختلفی از جمله گوشی موبایل IPhone 13 یا کنسول بازی PS5 یا اینکه کارت هدیه 50 میلیون تومانی دریافت کنید.

از جمله از نیاز های تمامی بیمارستان ها میتوان به تجهیزات بیمارستانی مانند تخت بیمارستانی اشاره کرد که تمامی تجهیزات بیمارستانی در سایت موجود بوده و میتوانید با 15% تخفیف خریداری نمایید و در قرعه کشی یک عدد iPhone 13 شرکت نمایید.

بسیاری از همراهان گرامی حمدآریا که به چرخ های بیمارستانی نیاز داشتند هم میتوانند تمامی چرخ ها را با 5% تخفیف خریداری کنند.

قرعه کشی بلک فرایدی حمدآریا

به تمام سروران گرامی که در طول بلک فرایدی 2023 از سایت مجموعه حمدآریا خرید انجام دهند بر اساس هر 1 میلیون تومان یک شانس در قرعه کشی تعلق می گیرد که بعد از پایان بلک فرایدی قرعه کشی خواهد شد و به نفر خوش شانسی که برنده این قرعه کشی شود یک گوشی موبایل iPhone 13 ارسال می شود.

اعتبار تخفیف ها فقط از پنجشنبه 2 آذرماه 1402 الی پنجشنبه 9 آذرماه 1402 معتبر می باشد.

تا 15% تخفیف در داغ‌ترین جمعه حمدآریا در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *