خرید سیفتی باکس

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد سیفتی باکس می باشد. دفع پسماند به عنوان یکی از چالش های مربوط به کنترل عفونت شناخته می شود. به همین دلیل بسیاری از بیمارستان‌ ها باید برای دفع پسماند از بهترین روش استفاده نمایند. برخی از آرایشگاه ها از سیفتی باکس آرایشگاه جهت کنترل کردن سلامت آرایشگاه استفاده می نمایند. در واقع اگر می خواهید از ابتلای پرسنل به بیماری های متفاوت مانند هپاتیت جلوگیری کنید باید از انواع تجهیزات بهداشتی استفاده نمایید. خطرات مربوط به پسماندهای بیمارستانی موجب به وجود آمدن آلودگی و بیماری می گردد. این مسئله را در نظر بگیرید و سپس بهترین تجهیزات را برای بیمارستان ها تهیه کنید.

آشنایی با سیفتی باکس و انواع آن

کاربردهای ظرف نگهدارنده بیمارستانی

برای بسیاری از افراد شاید این پرسش به وجود آید که سیفتی باکس چیست و چه کارایی دارد. در واقع این ظرف یکی از ظرف های پلیمری به شمار می رود که یک بار مصرف است. برای نگهداری و حفظ نمودن پسماند های متفاوت مانند سرنگ های پزشکی این ظرف را مورد استفاده قرار می دهند. بی خطر بودن این ظرف برای محیط زیست به عنوان مهم ترین ویژگی آن شناخته می شود. مواد به کار رفته شده برای تولید این ظرف به گونه ‌ای هستند که بعد از مدتی به طبیعت باز می گردند.
انواع سیفتی باکس به طور معمول از مواد پلیمری مانند پلی پروپیلن تولید می گردند. نفوذپذیری این ماده بسیار کم است و مقاومت زیادی دارد. این ظرف را در حجم و ابعاد متفاوت تولید می کنند. شما می توانید نمونه های مکعب، مستطیل، استوانه‌ ای و … این ظرف را خریداری کنید. همچنین سایز های گوناگونی از این ظرف را تولید می نمایند. نمونه های جیبی که برای پرستاران هستند را به عنوان کوچکترین مدل های این ظرف می شناسند. آمبولانس ها و مراکز سیار مدل هایی که ظرفیت بالاتری دارند را استفاده می کنند.

اجزای سیفتی باکس

روی سطح ظرف شما می توانید یک خط نشانه را مشاهده کنید. این خط نشان دهنده حداکثر ظرفیت می باشد. جهت ایمنی هرگز نباید بگذارید که خط روی ظرف پر شود. بهترین مکان نگهداری از سیفتی باکس پزشکی در جای خشک می باشد. این ظرف را باید به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید. دقت داشته باشید که بازه دمایی مناسب برای نگهداری این ظرف از ۱۵ الی ۳۵ درجه سانتیگراد متغیر می باشد. اجزای این ظرف متفاوت هستند. این ظرف به طور معمول با استفاده از پلاستیک مقاوم تولید می گردد.
سیفتی باکس آزمایشگاهی و سیفتی باکس بیمارستانی از دو قسمت بدنه و درب تشکیل می شود. روی سطح بالایی ظرف یک سوراخ قرار می‌ گیرد. این سوراخ به عنوان دهانه ظرف شناخته می‌ شود. همچنین از چندین چفت جهت اطمینان از قفل شدن درب استفاده خواهد شد. دقت داشته باشید که هر یک از اجزای این ظرف باید کارایی مناسبی داشته باشند. بنابراین زمان خرید سیفتی باکس با حجم های مختلف باید اطلاعاتی که در مورد اجزای آن می باشد را بررسی کنید و سپس آن را خریداری نمایید.

ضرورت استفاده از ظرف نگهدارنده

بسیاری از افراد جهت خرید سیفتی باکس پزشکی به صورت آنلاین به این مسئله توجه می‌ کنند که ضرورت نیاز به آن چیست. دفع پسماند یکی از مهم‌ ترین ضرورت های مربوط به استفاده از این ظرف می باشد. جهت جمع آوری کردن ضایعات که تیز و برنده هستند باید از این ظرف استفاده نماییم. دقت داشته باشید که این ظرف به عنوان مهمترین ظرف بیمارستان‌ها، کلینیک‌ ها و آرایشگاه های متفاوت شناخته می شود. شما برای اینکه بتوانید هر یک از وسیله های تیز و برنده را با اطمینان خاطر به بیرون بفرستید باید از ظرف های نگهدارنده مناسب استفاده کنید.
برخی از اشیاء تیز و برنده قابلیت اتوکلاو دارند. این نمونه اشیا را نباید درون این ظرف قرار دهید. زمان خرید اینترنتی سیفتی باکس باید دقت داشته باشید که بدنه آن در برابر انواع ضربه ها مقاومت زیادی داشته باشد. از آنجایی که بهترین متریال را جهت تولید این ظرف به کار می‌ گیرند بدنه آن مقاوم و مناسب است.

ویژگی های سیفتی باکس چیست ؟

جهت خرید سیفتی باکس تکی یا عمده و ارسال به سراسر کشور باید به خوبی مشخصات این ظرف را مورد بررسی قرار دهید. یکی از مهمترین مشخصات این ظرف این است که دارای علامت استاندارد می باشد. بر همین اساس جهت خریداری با کیفیت ترین مدل ظرف نگهدارنده پسماندهای تیز و برنده باید علامت استاندارد آن را بررسی کنید. این مسئله که ظرف به آسانی پاره و سوراخ نشود بسیار مهم است. در برابر ضربه های معمولی، نشت، شکستگی و … این ظرف باید مقاومت زیادی داشته باشد. همچنین دقت داشته باشید که بتوانید به راحتی در بین ظرف را ببندید و پلمپ کنید.

درب های سیفتی باکس باید قابلیت قفل کردن به صورت موقت و دائم داشته باشند. شما با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانید درب ظرف را ببندید تا از انتشار بوی بد جلوگیری کنید. این ظرف ها یکبار مصرف هستند و قابلیت سوزاندن دارند. بازیافت آنها سریع انجام می گردد. قابلیت اتوکلاو بودن به عنوان یکی دیگر از ویژگی ‌های این ظرف شناخته می ‌شود. دهانه‌ ظرف باید به اندازه‌ ای طراحی شود که بتواند پسماندها را بدون فشار دست در خود جای دهد. دیواره های ظرف باید نفوذ ناپذیر باشند. نفوذ ناپذیر بودن دیواره های ظرف کمک می کند که سیالات از درون ظرف خارج نگردند.
بعد از بسته شدن درب سیفتی باکس مواد هرگز از درون ظرف بیرون نمی آیند. حمل و نقل ظرف باید به راحتی انجام گردد. بر همین اساس ویژگی حمل و نقل ظرف را بررسی کنید و سپس آن را خریداری نمایید. جهت جمع آوری کردن ضایعات به وسیله ایمن و استاندارد نیاز دارید. اگر می خواهید اجسام متفاوتی را درون ظرف های نگهدارنده قرار دهید باید تمامی مشخصات و نکاتی که مربوط به خرید این وسیله می باشد را در نظر بگیرید. تمامی نکات مربوط به خرید این ظرف را در این مطلب به طور کامل معرفی کردیم تا شما با اطمینان خاطر بتوانید بهترین ظرف را خریداری کنید.

قیمت ظرف های بهداشتی نگهدارنده

یکی از مهمترین نکاتی که جهت خرید سیفتی باکس اهمیت دارد این است که قیمت آن را بررسی کنید. هزینه خریداری این ظرف به فاکتورهای متفاوت بستگی خواهد داشت. جنس ظرف یکی از مهم‌ ترین نکاتی به شمار می ‌رود که قیمت آن را تعیین می ‌کند. همچنین باید بدانید که اندازه ظرف یکی از مهمترین نکاتی به‌شمار می ‌رود که هزینه خریداری ظرف را مشخص خواهد کرد. اگر نمونه های بزرگ این ظرف نگهدارنده را بخواهید خریداری کنید باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. با خرید نمونه های جیبی و کوچک هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در صورتی که مایل هستید برای بیمارستان ها این ظرف را خریداری کنید باید سفارش تان را به صورت عمده ثبت نمایید. تعداد زیادی از این ظرف نگهدارنده را تهیه کنید تا در بخش های متفاوت بیمارستان قرار دهید.

فروش عمده و تکی سیفتی باکس

فروش سیفتی باکس توسط تولیدکنندگان تجهیزات بیمارستانی انجام می‌ شود. شما می توانید مدل های گوناگون و اندازه های متفاوت این ظرف نگهدارنده را مشاهده نمایید و سپس یکی از آنها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که زمان خریداری انواع ظرف نگهدارنده باید تعداد آنها را مشخص نمایید. امروزه بسیاری از کلینیک ها، بیمارستان ها، آرایشگاه ها و … از سیفتی باکس های متفاوت استفاده می‌ کنند. اندازه ها و مدل های گوناگون این ظرف را از نظر استانداردهای بین ‌المللی بررسی نمایید و سپس آنها را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *