خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی در سراسر کشور

امروزه خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی در سراسر کشور بسیار رواج پیدا کرده است. تورم و نوسانات قیمت در بازار باعث شده که مصرف کنندگان توان خرید نقدی را نداشته باشند پس سعی می کنند تجهیزات مورد نیازشان را به صورت قسطی خریداری کنند.

مجموعه حمدآریا با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات بیمارستانی از جمله تجهیزات هتلینگ بیمارستان، ظروف مصرفی آزمایشگاهی، تجهیزات استیل،  تخت اتاق عمل و چرخ بیمارستانی فروش اقساطی تجهیزات بیمارستانی خود را راه اندازی کرده تا مصرف کنندگان بتوانند به صورت اقساطی خرید کنند.

خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی

مزایا خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی

دریافت محصول قبل از پرداخت کامل

در شرایطی که  قصد خرید تعدادی از تجهیزات بیمارستانی را داشته باشید، نیازمند برنامه ریزی مالی دقیق بوده و می بایستی بودجه ای را جهت تامین مالی این خرید کنار بگذارید تا هزینه خرید محصولات محیا شود. اما دقت به این موضوع لازم است تا زمان آماده شدن مبلغ فوق ، با توجه به شرایط بازار و نوسانات قیمت ممکن است قیمت محصولات افزایش پیدا کرده و امکان خرید با مبالغ قبلی وجود نداشته باشد و زمان خرید نیازمندی هایتان به تاخیر بیافتد تا اختلاف بوجود آمده را تامین نمایید.

در خرید اقساطی دیگر شما نگران افزایش قیمت نیستید. چرا که در اول کار شما محصولات مورد نیار حود را دریافت کرده و سپس اقساط آن را در مدت زمان مشخصی پرداخت می کنید.

برنامه ریزی مالی

از دیگر مزایای خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی می توان به برنامه ریزی مالی دقیق و منظم اشاره کرد. شما می توانید شرایط پرداخت اقساط خود را متناسب با بوجه و اوضاع مالی خود انتخاب نمایید و بعد از مشخص شدن آن شما می دانید که هر ماه چه مقدار بابت قسط پرداخت نمایید و می توانید برای پرداخت اقساط خود برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. اما گاهی اوقات خرید اقساطی امکان پذیر نمی باشد. بعضی از فروشنگان شرایط خرید اقساطی را بسیار سخت و دشوار کرده اند به شکلی که خرید به صورت قسطی غیر ممکن می شود. یا گاهی اوقات سود های زیادی که دریافت میکنند برای مصرف کننده به صرفه نیست و شرایطی مثل داشتن ضامن، پیش پرداخت های سنگین، اقساط کوتاه مدت و … باعث شده تا مصرف کننده از خرید منصرف می شود.

مزایا خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی از سایت فروشگاهی حمدآریا

سایت فروشگاهی حمدآریا شرایط خرید اقساطی راحتی را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند به راحتی و بدون مشکل محصولات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری کنند.

خرید اقساطی بدون ضامن

در سایت فروشگاهی حمدآریا می توانید بدون ضامن خرید کنید. شما می توانید به آسانی محصولات مجموعه حمدآریا را به صورت اقساطی خرید کنید.

به صورت غیر حضوری

روند خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی در سایت حمدآریا کاملا به صورت آنلاین می باشد و شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید.

ارسال به سراسر کشور

شما در هر نقطه ای از ایران که باشید، می توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی حمد آریا به صورت قسطی خرید کنید و اقساط آن را طی مدت زمان مشخص پرداخت کنید.

اعتبار سنجی سریع

با ارسال درخواست، کارشناسان ما در کم تر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و اعتبارسنجی حساب شما را هر چه سریع تر انجام خواهند داد.

شرایط خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی

برای خرید قسطی از سایت فروشگاهی حمدآریا شما کافیست یک دسته چک به نام خود داشته باشید که وضعیت آن سفید بوده و چک برگشتی نداشته باشید.

قوانین جدید چک صیادی ۱۴۰۱

با توجه به قوانین جدید که برای چک های صیادی تصویب شده است. خرید اقساطی با چک های صیادی بسیار راحت و قابل اطمینان شده، چرا که در صورتی که چک شما برگشت بخورد، تمامی حساب های شما مسدود می شود و شما باید دوبرابر مبلغ چک برگشتی پول به حساب واریز کنید تا چک پاس شود.

خرید قسطی تجهیزات بیمارستانی حمدآریا با چک

خرید محصولات حمدآریا  به صورت اقساطی برای مشتریان محترم محیا شده است. فعالیت مجموعه شرکت های تجهیزات پزشکی حمدآریا با بیش از 50 سال در زمینه تولید محصولاتی مانند تخت های بیمارستانی، تخت اتاق عمل، تجهیزات استیل بیمارستانی، لوازم مصرفی آزمایشگاهی، چرخ بیمارستانی و … می باشد. مجموعه حمدآریا جشنواره فروش اقساطی تخت بیمارستانی و دیگر تجهیزات بیمارستانی با دسته چک را آغاز کرده تا شما مشتریان گرامی بتوانید تمامی محصولات این مجموعه را به صورت اقساطی و با چک خریداری نمایید.

وام فوری خرید تخت بیمارستان و تجهیزات بیمارستانی

فروشگاه حمد آریا یکی از سریع ترین سیستم های اعتبارسنجی را داشته و شما می توانید در کم تر از ۴۸ ساعت نسبت به ثبت نام اقدام نموده و به صورت اقساطی خرید نمایید.

خرید اقساطی بدون پیش پرداخت تجهیزات بیمارستانی

یکی دیگر از مشکلاتی که هنگام خرید اقساطی ممکن است با آن مواجه شوید،مبلغ پیش پرداخت می باشد. بیشتر فروشنده ها پیش پرداخت های سنگینی را شرط خرید اقساطی می گذارند و همین موضوع باعث شده تا خریداران نتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. شرکت حمدآریا در تلاش است که بتواند شرایطی را فراهم کند که مشتریان بتوانند بدون واریز پیش پرداخت یا با پیش پرداختی ناچیز به صورت اقساطی خرید نمایند.

روش خرید اقساطی از وبسایت فروشگاهی حمدآریا

    1. در وب سایت حمدآریا ثبت نام کنید.خرید اقساطی از وبسایت فروشگاهی حمدآریا
    2. محصولات مورد نیاز را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید.وام فوری خرید تخت بیمارستان و تجهیزات بیمارستانی
    3. به صفحه تسویه حساب رفته و مشخصات خود را تکمیل کنید.
    4. در بخش نحوه پرداخت، گزینه پرداخت با چک را انتخاب کنید و سپس ثبت سفارش را بزنید.شرایط خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی

 

  1. به سایت آیس کردیت ( www.icescoring.com ) مراجعه کنید و از بخش اعتبارسنجی با استفاده از کد ملی و شماره موبایل خود درخواست اعتبار سنجی کنید.خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی
  2. بعد از دریافت فایل اعتبار سنجی، آن را از طریق چت آنلاین و یا از طریق واتس اپ به شماره 09107901295 ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه مراحل خرید اقساطی را برای شما تکمیل کنند.خرید اقساطی تجهیزات بیمارستانی در سراسر کشور

 

خرید متنوع ترین و مرغوب ترین تجهیزات بیمارستانی ،تجهیزات استیل ،ظروف مصرفی آزمایشگاهی و چرخ بیمارستانی به آسانترین و سریع ترین روش ممکن از سایت حمدآریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *